پیتاریس
خانه / پلی اتیلن واکس / خرید بهترین پلی اتیلن واکس ارزان قیمت

خرید بهترین پلی اتیلن واکس ارزان قیمت

پلی اتیلن واکس نوعی ماده بی بو و خالص می باشد که بر پایه پلی اتیلن بوده و از دسته روان کننده های خارجی محسوب می شود. این محصول که یکی از پرکاربردترین پلی اتیلن‌ های موجود می باشد، باعث جدا شدن مذاب از فلز شده و دارای خاصیت و ویژگی های منحصر به فردی می باشد که از جمله آنها می توان به مقاومت بالای آن در مقابل مواد شیمیایی اشاره نمود.‌
پلی اتیلن واکس دارای کاربردهای گسترده ای نیز در صنایع مختلف می‌ باشد. خرید و فروش پلی اتیلن واکس در مراکز فروش با قیمت های متعددی صورت می گیرد که به عنوان نمونه می توان از خرید بهترین پلی اتیلن واکس با قیمت ارزان و مناسب نام‌ برد.

 

پلی اتیلن واکس را بهتر بشناسید

همانطور که ذکر شد پلی اتیلن واکس یکی از محصولات روان کننده خارجی می باشد که در صنایع گوناگون کاربردهای عمده ای دارد و از این نظر دارای اهمیت می باشد. در واقع جهت اینکه پلی اتیلن واکس را بهتر و بیشتر بشناسید می توان بیان داشت که این محصول که در تولید پلی اتیلن یکی از مواد تشکیل دهنده آن می باشد، به علت داشتن جرم مولکولی و نیز نقطه ذوب یکسان خود، دارای خلوص بیشتری نیز نسبت به سایر مواد می باشد.

این ماده هم چنین به عنوان یک ماده فعال کننده در پلی اتیلن، پلی پروپلین وABS عمل کرده و به دو نوع اصلی تقسیم بندی می شود که عبارتند از:

 • پلی اتیلن واکس امولسونی
 • پلی اتیلن واکس غیر امولسونی

از جمله تفاوت های این دو نوع می توان به جرم مولکولی آنها اشاره کرد که بین ۲۰۰۰ تا ۴۰۰۰ متغیر می باشد. این محصول در مقابل عوامل محیطی و شیمیایی گوناگون نیز دارای مقاومت بالایی می باشد که این خاصیت خود باعث تمایز این محصول می شود.

از مواد اصلی تولید پلی اتیلن واکس که دارای ترکیبات پیچیده ای می باشد، می توان از نفت نام برد.

مشخصات ظاهری پلی اتیلن واکس

مشخصات ظاهری پلی اتیلن واکسپلی اتیلن واکس که یکی از مواد شیمیایی پر کاربرد در صنایع گوناگون می باشد، از جمله موادی می باشد که به دلیل ترکیبات شیمیایی خاصی که از آن برخوردار می باشد یکی از بهترین روان کننده های صنعتی محسوب می شود. در رابطه با مشخصات ظاهری این محصول نیز می توان از مهم ترین ویژگی های ظاهری آن‌‌ به موارد زیر اشاره کرد:

 • شفاف بودن
 • بی رنگ بودن
 • بی بو بودن

این محصول هم چنین با توجه به خاصیت روان کنندگی و نیز مزایای دیگری که دارد و نیز به دلیل برخورداری از درجه خلوص بیشتر، دارای کارایی بهتر و موثرتری نسبت به سایر پلی اتیلن ها می باشد که این ویژگی سبب برتری این محصول می شود.

کاربرد های گسترده پلی اتیلن واکس در صنعت

کاربرد های گسترده پلی اتیلن واکس در صنعتدر رابطه با تاثیر و کارایی پلی اتیلن واکس این محصول شیمیایی صنعتی، نیز می توان گفت که با توجه به خاصیت ها و مزایای ویژه ای که پلی اتیلن واکس دارد توجه ویژه ای در صنایع مختلف به این محصول شده است و به دنبال آن نیز، تقاضاهای بسیاری برای آن ارائه می شود که همین امر به نوبه خود تولید بیش از پیش محصول را طلب می کند.

جهت بررسی کاربردهای گسترده پلی اتیلن واکس در صنعت های گوناگون و نیز آشنایی بیشتر شما با کارایی این محصول به برخی از کاربردهای آن اشاره می کنیم که شامل موارد زیر می شوند:

 • تولید و ساخت انواع لوله های صنعتی اعم از لوله های آب  و فاضلاب و غیره.
 • تولید و ساخت شمع های گوناگون اعم از  شمع های روشنایی و تزئینی.
 • در تولید محصولات چوبی مختلف مانند ام دی اف ها، تخته های نئوپان و … از پلی اتیلن واکس به عنوان یک ماده ضد آب استفاده می شود.
 • از آن جایی که پلی اتیلن‌ واکس غیر سمی و تصفیه شده می باشد در تولید بسیاری از محصولات آرایشی، بهداشتی و هم چنین غذایی نیز از این ماده بسیار استفاده می شود.
 • برای جلوگیری از اکسید شدن میوه و نیز حفظ ظاهر آن، از پلی اتیلن واکس خوراکی بر روی این محصولات استفاده می شود.
 • بر روی انواع لاستیک ها به عنوان یک لایه حفاظتی مورد استفاده قرار می گیرد.
 • تولید محصولات پلاستیکی مختلف

با توجه به کاربردهای گسترده ای که امروزه در صنعت های مختلف از پلی اتیلن واکس می شود و نیز با توجه به تقاضاهای زیادی که برای این محصول صنعتی در بازارهای مختلف وجود دارد، تولیدکنندگان مختلفی به تولید این محصول با بهره گیری از بهترین و مرغوبترین مواد اولیه و نیز به کارگیری پیشرفته ترین دستگاه های روز فعالیت دارند که انواع پلی اتیلن واکس جهت کاربردهای مختلف را با کیفیت بسیار مرغوب و درجه یک تولید و روانه بازار می کنند.

در واقع وجود تولیدکنندگان مختلف زمینه تولید این محصول، ارائه پاسخ مناسب به نیازها و درخواست هایی می باشد که در بازار وجود داشته ‌و از این نظر دارای اهمیت می باشند.

خرید بهترین پلی اتیلن واکس با قیمت ارزان

خرید بهترین پلی اتیلن واکس با قیمت ارزاندر زمینه خرید و فروش پلی اتیلن واکس نیز قیمت های متفاوتی در مراکز مختلف برای این محصول ارائه می شود. تفاوت قیمت ها نیز ناشی از موارد متعددی می باشد که در بازار وجود دارد. هم چنین از آن جایی که امروزه عوامل و فاکتورهای متعددی در بازار وجود دارند که متغیر بوده و بر روی روند فروش و قیمت محصولات نیز تاثیر مستقیمی می گذارند، نمی توان قیمت ثابت و مشخصی را به عنوان قیمت قطعی محصول در نظر گرفت.

بر این اساس و با توجه به متغیر بودن این پارامترها که از جمله آنها نوسانات ارز و … می باشد، قیمت محصولات به صورت روزانه در بازار تهیه و تنظیم می شود و در اختیار مراکز گوناگون فروش قرار می گیرد.

پلی اتیلن واکس نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد و تحت تاثیر عوامل متغیر بازار بوده و نمی توان قیمت قطعی برای این محصول به صورت ثابت بیان نمود. برای دریافت قیمت های پلی اتیلن واکس نیز یکی از بهترین راه ها، اطلاع از قیمت های روز محصول می باشد که به طرق مختلف امکان پذیر می باشد.

حال در صورتی که مشتری به دنبال تهیه و خرید پلی اتیلن واکس ارزان با قیمت مناسب باشد، می تواند از طریق یکی از روش ها به طور مثال مراجعه به سایت، از بین قیمت های مختلف پلی اتیلن واکس که طبق قوانین بازار  و به صورت روز تهیه شده است از مناسب ترین و ارزان ترین قیمت پلی اتیلن واکس مطلع شده و سپس مراحل خرید خود را به طرق مختلف انجام دهد.

مطلب پیشنهادی

صادرات پلی اتیلن واکس تسویه شده مرغوب

پلی اتیلن واکس ماده ای است که به عنوان روان کننده و براق کننده در …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما